NAJVEĆI BALKANSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Zanimljivi sajtovi
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:14

» Da pokažemo malo kreativnosti :)
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:12

» Jazz ba svima od Onizukae
by marmis12001 Sun 29 Aug 2010 - 10:20

» Koja je vasa naj igra?? ;D
by mido91 Thu 29 Jul 2010 - 0:49

» Pomoc oko skidanja Photoshopa !!
by Annyv16 Sat 10 Jul 2010 - 22:19

» Vitez Tame (The Dark Knight)
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:16

» hocemo li igrati nesto
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:12

» emo pokret
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:09

» najbolji strip svih vremena
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 12:17

» SP Južna Afrika 2010
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 11:50

Top posters
Admin (120)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
Annyv16 (99)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
Proserpine (70)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
mido91 (30)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
koreja (26)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
E@gle_Eye (26)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
Rama (18)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
Besim9 (17)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
mimi (10)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 
jordan#23 (9)
Gay is ok.. :) I_vote_lcapGay is ok.. :) I_voting_barGay is ok.. :) I_vote_rcap 

Postani ljubitelj
Baneri




Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 27 dana: Fri 14 May 2010 - 21:51
Statistika
Registrovani članovi 65
Najnoviji član foruma Lepoticaa

Ukupan broj komentara naših članova je 740 in 151 subjects

Gay is ok.. :)

4 posters

Go down

Gay is ok.. :) Empty Gay is ok.. :)

Komentar by Proserpine Tue 18 May 2010 - 16:40

Homoseksualizam.. Za ili protiv?
Zašto za, zašto protiv? Da li na to gledate kao na normalnu pojavu ili kao na poremećaj (što nije tačno)?

Da vidimo koliko ste tolerantni.. flower flower
Proserpine
Proserpine
1 star
1 star

Broj komentara : 70
Join date : 2010-05-15
Age : 35
Mjesto : Dolina Mumijeva

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Tue 18 May 2010 - 17:06

Pa naravno da je poremecaj. Ne moze biti normalno i homo i hetero. Ili smo normalni mi ili oni.
To je cesta tema... Ovako, ja licno nemam nista protiv toga. To je privatna stvar i ne treba se mijesati, ali se protivim njihovim paradama. Mislim, koja je svrha toga? Je li to nesto dobro, pa se moraju hvaliti? I nikad im ne treba dozvoliti da usvajaju djecu. Zamisli na sta bi licilo dijete koje je odraslo sa dvije mame ili dva oca. Omg... fuj!

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Admin Tue 18 May 2010 - 17:46

Ma to je ludost...nemogu da shvatim...da ih nikad nije privukla neka djevojka da su je morali primit za guzu...
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 120
Join date : 2010-05-14
Age : 31
Mjesto : Tuzla

https://pticica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Annyv16 Tue 18 May 2010 - 18:12

...iskreno svako ima pravo na svoj zivot i da cini sta ga je volja....
nemam nista protiv njih dok god ne propagiraju to kao sto je veco rekao...tim parodijama i slicno.to mi je jednostavno bez cilja....

a za usvajanje mi je cak ponekad i ok..jes da ce dijete odrasti u drukcijoj okolini nego sto bi inace odraslo.cudnijoj.
ali mislim da je bolje i tako nego bez ikakvih roditelja.
mislim da je sve u redu ako je taj par ok..Very Happy

ali ja se ipak drzim po strani sto se tice toga.. Laughing
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Tue 18 May 2010 - 18:16

Annyv16 (citat):ali mislim da je bolje i tako nego bez ikakvih roditelja.
Necu se slozit... To ne bi nikako bilo ok. Moje misljenje je da je ipak bolje bez ikakvih roditelja.

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Annyv16 Tue 18 May 2010 - 18:18

ah.nisam jos upoznala djecu koja su iz braka dje su im roditelji gay....ali sam upoznala djecu bez roditelja...i nije to dobro..budu u onom domu..skoro svi zavrse lose..Sad
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Proserpine Tue 18 May 2010 - 18:40

veco (citat):Pa naravno da je poremecaj. Ne moze biti normalno i homo i hetero. Ili smo normalni mi ili oni.
To je cesta tema... Ovako, ja licno nemam nista protiv toga. To je privatna stvar i ne treba se mijesati, ali se protivim njihovim paradama. Mislim, koja je svrha toga? Je li to nesto dobro, pa se moraju hvaliti? I nikad im ne treba dozvoliti da usvajaju djecu. Zamisli na sta bi licilo dijete koje je odraslo sa dvije mame ili dva oca. Omg... fuj!
prvo, to nije poremećaj.. tko misli drugačije, na volju mu, a griješi.. homoseksualizam se je nekada smatrao poremećajem ali nauka je već prije nekog vremena utvrdila da nije poremećaj i izbrisala ga s liste poremećaja jer ne postoji apsolutno nikakva osnova po kojoj bi se to "stanje" vodilo kao poremećaj.. nema svoje uzroke, ne liječi se..
Ne znam kako ljudi ne shvataju da postoje osobe koje jednostavno drugačije funkcionišu i to je to..
Što se tiče gay parade, i meni je to malo bezveze al' pitanje je da li bi oni pravili takva masovna okupljanja da su od društva prihvaćeni kao normalni i ravnopravni članovi istog..
Proserpine
Proserpine
1 star
1 star

Broj komentara : 70
Join date : 2010-05-15
Age : 35
Mjesto : Dolina Mumijeva

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Proserpine Tue 18 May 2010 - 18:43

Annyv16 (citat):ah.nisam jos upoznala djecu koja su iz braka dje su im roditelji gay....ali sam upoznala djecu bez roditelja...i nije to dobro..budu u onom domu..skoro svi zavrse lose..Sad
tu si u pravu.. bolje da su u nekoj "gay porodici" nego na tom užasnom mjestu.. naravno ako ti brakovi funkcionišu kako treba.. Very Happy
Proserpine
Proserpine
1 star
1 star

Broj komentara : 70
Join date : 2010-05-15
Age : 35
Mjesto : Dolina Mumijeva

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Annyv16 Tue 18 May 2010 - 18:51

Proserpine (citat): tu si u pravu.. bolje da su u nekoj "gay porodici" nego na tom užasnom mjestu.. naravno ako ti brakovi funkcionišu kako treba.. Very Happy

da tako sam i mislila..Smile
ako je taj gay par tako odlucio i ako su spremni odgojiti jedno dijete zasto ne dati mu toplinu doma i obitelji Question Very Happy
ako bi odrasli u takvoj obitelji bili bi tolerantniji prema gayevima i prema svemu opcenito..kako se kaze na engl: " open-minded people"..Very Happy naucili bi da to nije nis poremeceno kako neki ljudi kazu.nego da je to stvar izbora i covjeka osobno... Smile
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Tue 18 May 2010 - 18:57

Ja ne volim o tome puno raspravljat, ali homoseksualaca je jako malo u odnosu na ostale, a i onih koji misle da je to sasvim normalno je jako malo u odnosu na ostale. Zato su ovi drugi normalni, a ovi prvi su neshvaceni u drustvu. Smile


Proserpine (citat):bolje da su u nekoj "gay porodici" nego na tom užasnom mjestu..
Nisam tamo boravio, naravno, ali znam da im nije uopste uzasno. Ja imam druga iz doma za nezbrinutu djecu i sasvim je ok. Sigurno ce dijete biti bolje odgojeno ako je odraslo sa drugom djecom i vaspitacicama, nego sa dva oca (ciji brak "funkcionise"). Neutral

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Proserpine Tue 18 May 2010 - 19:36

veco (citat):Ja ne volim o tome puno raspravljat, ali homoseksualaca je jako malo u odnosu na ostale, a i onih koji misle da je to sasvim normalno je jako malo u odnosu na ostale. Zato su ovi drugi normalni, a ovi prvi su neshvaceni u drustvu. Smile


Proserpine (citat):bolje da su u nekoj "gay porodici" nego na tom užasnom mjestu..
Nisam tamo boravio, naravno, ali znam da im nije uopste uzasno. Ja imam druga iz doma za nezbrinutu djecu i sasvim je ok. Sigurno ce dijete biti bolje odgojeno ako je odraslo sa drugom djecom i vaspitacicama, nego sa dva oca (ciji brak "funkcionise"). Neutral
poštujem tvoje mišljenje..
no, moram se osvrnuti na tvoj stav o djeci koja žive u domovima.. roditeljska ljubav i toplina je jedan od najvažnijih faktora u životu djeteta.. za dijete, pogotovo ono u ranom djetinjstvu, je čak i najvažniji.. ta djeca možda možda jesu dobro odgajana, možda se s njima postupa humano i korektno, rastu u okruženju svojih vršnjaka ali oni nemaju ono glavno što je potrebno svakom djetetu.. al' hajd, opet, kažem: tko sam ja da razuvjeravam bilo koga?! flower
i da.. možda sam upotrijebila neprikladnu i prejaku riječ za to..
Proserpine
Proserpine
1 star
1 star

Broj komentara : 70
Join date : 2010-05-15
Age : 35
Mjesto : Dolina Mumijeva

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Tue 18 May 2010 - 20:48

Ja licno smatram da je bolje da dijete odraste u jednoj porodici u kojoj su odnosi normalni nego u socijalnoj ustanovi.

Postoje gey porodice, gdje jedna ili obe zene imaju dijete. zasto im ne dozvoliti zajednicki odgoj. Sasvim je normalno da obe, s pravne tacke gledista, imaju status staratelja.

Zasto im ne dozvoliti da usvoje dijete? naravno tu odluku donosi socijalni radnik, isto kao i kod usvajanja u jednu hetero porodicu.

Ama bas nikakve veze nema, to sto dijete raste u ljubavi dva muskarca, dvije zerne ili muskarca i zene, ako raste u ljubavi.

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Tue 18 May 2010 - 20:57

Admin (citat):Ma to je ludost...nemogu da shvatim...da ih nikad nije privukla neka djevojka da su je morali primit za guzu...

Na ovoj zemlji niko nije perfektan. namamo pravo osudjivati nikoga niti ih ismijavati. U nasem drustvu gey pojava nije pozeljna, ali je ona prisutna i sta sad. Treba ih osuditi, zlostavljati... ja kazem NE. treba ih prihvatiti takvi kakvi su.
To da li im se nekad svidjela, muskima djevojka, zenam muskarac, je diskutabilno. pa i mi , ne zaboravite cesto kazemo da je lijep neko istog spola kao mi. Da li je to normalno?

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Admin Wed 19 May 2010 - 0:15

Hej živote ne okreci nam ledja mi nismo pederi!!!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 120
Join date : 2010-05-14
Age : 31
Mjesto : Tuzla

https://pticica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Wed 19 May 2010 - 0:23

niko nije ni rekao da jesmo

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Gost Wed 19 May 2010 - 23:26

po meni gay nije ok, i volim da ih je što manje u mojoj blizini... nisam za nasilje nad njima niti išta slično al jednostavno ne volim kad su mi u blizini...

Gost
Gost


Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by E@gle_Eye Tue 6 Jul 2010 - 13:14

Gay nije ok....to je velika ludost to samo mogu bolesni ljudi da rade.Ja neznam sta je u njihovoj glavi to samo mogu ljudi koju su poremeceni u mozgu ili da nekazemo retardirani [malo ruzno ali je stvarno]

NAJVECA LUDOST NA SVIJETU !!!
E@gle_Eye
E@gle_Eye
0 stars
0 stars

Broj komentara : 26
Join date : 2010-07-05
Mjesto : RS.Banja Luka

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Proserpine Wed 7 Jul 2010 - 18:56

E@gle_Eye (citat):Gay nije ok....to je velika ludost to samo mogu bolesni ljudi da rade.Ja neznam sta je u njihovoj glavi to samo mogu ljudi koju su poremeceni u mozgu ili da nekazemo retardirani [malo ruzno ali je stvarno]

NAJVECA LUDOST NA SVIJETU !!!
ooo zdravo doktore, nisam te prepoznala.. lol!

al' hajd', to je tvoje mišljenje pa kakvo god da je.. nadam se da ćeš ga nekada promijeniti..
Proserpine
Proserpine
1 star
1 star

Broj komentara : 70
Join date : 2010-05-15
Age : 35
Mjesto : Dolina Mumijeva

Na vrh Go down

Gay is ok.. :) Empty Re: Gay is ok.. :)

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu