NAJVEĆI BALKANSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Zanimljivi sajtovi
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:14

» Da pokažemo malo kreativnosti :)
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:12

» Jazz ba svima od Onizukae
by marmis12001 Sun 29 Aug 2010 - 10:20

» Koja je vasa naj igra?? ;D
by mido91 Thu 29 Jul 2010 - 0:49

» Pomoc oko skidanja Photoshopa !!
by Annyv16 Sat 10 Jul 2010 - 22:19

» Vitez Tame (The Dark Knight)
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:16

» hocemo li igrati nesto
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:12

» emo pokret
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:09

» najbolji strip svih vremena
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 12:17

» SP Južna Afrika 2010
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 11:50

Top posters
Admin (120)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
Annyv16 (99)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
Proserpine (70)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
mido91 (30)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
koreja (26)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
E@gle_Eye (26)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
Rama (18)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
Besim9 (17)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
mimi (10)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 
jordan#23 (9)
Ljubomora između parova I_vote_lcapLjubomora između parova I_voting_barLjubomora između parova I_vote_rcap 

Postani ljubitelj
Baneri




Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 27 dana: Fri 14 May 2010 - 21:51
Statistika
Registrovani članovi 65
Najnoviji član foruma Lepoticaa

Ukupan broj komentara naših članova je 740 in 151 subjects

Ljubomora između parova

3 posters

Go down

Ljubomora između parova Empty Ljubomora između parova

Komentar by mimi Thu 3 Jun 2010 - 23:29

Ja sam u braku Boga mi 23 godine. Sve je bilo super i ok, ali prošle godine saznam da me muž vara sa djevojkom koja ima onoliko godina koliko i naša kćerka. Kakvo poniženje ! Kakav osjećaj da više nisi poželjna, lijepa i da ne vrijediš! Odlučila sam se razvesti jer sam 20 i nešto godina govorila da jedino to može biti razlog da se razvedem. Međutim, moje dvoje djece su razgovarali sa mnom i ja sam "kao oprostila" njihovom ocu, ubijeđena od strane njih da su to klimakterične muške godine, da on jadan nema nikoga i da nema kuda i bla bla...
Živimo već godinu dana u tom nedefinisanom stanju, nikada mu ne mogu oprostiti, ali sam toliko postala ljubomorna da dok sam ja na poslu stalno provjeravam da li je kući, da li je i sa kim je ; dok smo zajedno vani ja samo gledam koga će pozdraviti i koga će pogledati. Zaista je to bolest! Samo ja se tješim da to nije ljubomora neko strah da me opet ne ponizi. Sujeta!
Inače, zgodna sam i lijepa još uvijek,pa me brine zašto se to desilo. Moram priznati da je i moj suprug jako zgodan pedesetpetogodišnjak,mnogo stariji od mene a prevario me. Obećala sam da ću mu prvom priliko vratiti i to tako da ću se potruditi da to brzo sazna, ali ja nisam taj tip

mimi
0 stars
0 stars

Broj komentara : 10
Join date : 2010-05-14

Na vrh Go down

Ljubomora između parova Empty Re: Ljubomora između parova

Komentar by Admin Sat 5 Jun 2010 - 14:04

Heh, pa ti sa pravom možeš biti ljubomorna...
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 120
Join date : 2010-05-14
Age : 31
Mjesto : Tuzla

https://pticica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Ljubomora između parova Empty Re: Ljubomora između parova

Komentar by Annyv16 Mon 14 Jun 2010 - 19:17

ajoj...imas apsolutno pravo biti ljubomorna..
ma moji starci su isto u takvom stanju vec 2 godine..i ja tu nis ne mogu.oni svejedno zive skupa najvjerojatnije zbog mog mladjeg brata i moje sestre..brat ima 7 godina pa ono..a li sto se mene tice bilo bi mi puno bolje da su razdvojeni nego ovako da se muce...u mom slucaju moja stara je ona koja vara...svi o tome pricaju u mom mjestu i ja im kazem da nije istina..ali u sebi znam da je..em sam joj gledala poruke na mobitelu jer sam jedno vrijeme bila tako opsesivna time da saznam da li ima ljubavnika ili nema...jer kad bi izasla van jednostavno joj se stvari ne bi poklapale..i imala sam takvu zelju da je pokazem u pravom svijetlu..i onda na kraju kad sam napokon doznala ono sto me zanimalo nestala je ta zelja. jednostavno sam shvatila da svako ima pravo na svoj zivot...i znam da se ona nikad nije udala iz ljubavi jer mi je to jednom prilikom i bila rekla..i sad je napunila 43 godine.a sama se izvlaci na to da ju je uhvatila kriza srednjih godina..
i jednostavno sam pocela ignorisati sve to..iako je ona toliko bezobzirna da je taj ljubavnik zna doci uzeti sa autom cak blizu nase kuce..
i zao mi je mog starog stvarno je...nije losa osoba ni nis..i vjerovatno je i on skuzio da nes ne stima..ipak vec 2 godine spava na kaucu..Sad ali ne zeli ocito nis poduzeti radi djece i jer ipak voli moju staru...e jbg...
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Ljubomora između parova Empty Re: Ljubomora između parova

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu