NAJVEĆI BALKANSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Zanimljivi sajtovi
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:14

» Da pokažemo malo kreativnosti :)
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:12

» Jazz ba svima od Onizukae
by marmis12001 Sun 29 Aug 2010 - 10:20

» Koja je vasa naj igra?? ;D
by mido91 Thu 29 Jul 2010 - 0:49

» Pomoc oko skidanja Photoshopa !!
by Annyv16 Sat 10 Jul 2010 - 22:19

» Vitez Tame (The Dark Knight)
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:16

» hocemo li igrati nesto
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:12

» emo pokret
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:09

» najbolji strip svih vremena
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 12:17

» SP Južna Afrika 2010
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 11:50

Top posters
Admin (120)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
Annyv16 (99)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
Proserpine (70)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
mido91 (30)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
koreja (26)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
E@gle_Eye (26)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
Rama (18)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
Besim9 (17)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
mimi (10)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 
jordan#23 (9)
Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_lcapČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_voting_barČudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? I_vote_rcap 

Postani ljubitelj
Baneri




Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 27 dana: Fri 14 May 2010 - 21:51
Statistika
Registrovani članovi 65
Najnoviji član foruma Lepoticaa

Ukupan broj komentara naših članova je 740 in 151 subjects

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

3 posters

Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Admin Sun 16 May 2010 - 12:37

Ja npr...nekad se nadjem u situaciji da kad se nešto dogodi...u tom trenutku imam osječaj da se taj događaj ponavlja...da je to nekada vec bilo...Neznam zbog čega se to dešava...to je vrlo ucestala pojava kod mnogih osoba...
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 120
Join date : 2010-05-14
Age : 31
Mjesto : Tuzla

https://pticica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Annyv16 Sun 16 May 2010 - 19:23

Admin (citat):Ja npr...nekad se nadjem u situaciji da kad se nešto dogodi...u tom trenutku imam osječaj da se taj događaj ponavlja...da je to nekada vec bilo...Neznam zbog čega se to dešava...to je vrlo ucestala pojava kod mnogih osoba...


to ti je onaj cudan feeling deja vu..meni se to isto cesto desava..
uciteljica iz biologije mi je rekla da je to zbog ociju.
npr.lijevo oko primi prije neku sliku(odnosno nesto sto ti se desava) a desno oko primi malo kasnije pa imas taj osjecaj da ti se ponavlja ta ista situacija.to je sve u mozgu.
neznam kolko je to tocno.ali ima malo logike u tome.. Very Happy
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Gost Sun 16 May 2010 - 19:27

Annyv16 (citat):
Admin (citat):Ja npr...nekad se nadjem u situaciji da kad se nešto dogodi...u tom trenutku imam osječaj da se taj događaj ponavlja...da je to nekada vec bilo...Neznam zbog čega se to dešava...to je vrlo ucestala pojava kod mnogih osoba...


to ti je onaj cudan feeling deja vu..meni se to isto cesto desava..
uciteljica iz biologije mi je rekla da je to zbog ociju.
npr.lijevo oko primi prije neku sliku(odnosno nesto sto ti se desava) a desno oko primi malo kasnije pa imas taj osjecaj da ti se ponavlja ta ista situacija.to je sve u mozgu.
neznam kolko je to tocno.ali ima malo logike u tome.. Very Happy
Moguce... Ja sam cuo da je to zbog umora, pad koncentracije... Moguce je i to... Neutral

Gost
Gost


Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Annyv16 Sun 16 May 2010 - 19:28

veco (citat):
Moguce... Ja sam cuo da je to zbog umora, pad koncentracije... Moguce je i to... Neutral


a onda sam ja svaki dan umorna.. lol!
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Admin Sun 16 May 2010 - 19:29

znam samo da je mocna stvar...
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 120
Join date : 2010-05-14
Age : 31
Mjesto : Tuzla

https://pticica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Gost Sun 16 May 2010 - 19:34

Annyv16 (citat):
veco (citat):
Moguce... Ja sam cuo da je to zbog umora, pad koncentracije... Moguce je i to... Neutral


a onda sam ja svaki dan umorna.. lol!
Svaki dan ti se desava? Mozda se drogiras Razz

Gost
Gost


Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Annyv16 Sun 16 May 2010 - 19:37

veco (citat):
Annyv16 (citat):
veco (citat):
Moguce... Ja sam cuo da je to zbog umora, pad koncentracije... Moguce je i to... Neutral


a onda sam ja svaki dan umorna.. lol!
Svaki dan ti se desava? Mozda se drogiras Razz

ahahaha.ne ne.ahahahha.
dobro ne desava se svaki dan.ali ono.gle mozda je i to da kad smo umorni pa sam oci sporije rade i onda se desava ono sto sam ja rekla.ahahah.Smile
Annyv16
Annyv16
1 star
1 star

Broj komentara : 99
Join date : 2010-05-16
Age : 30

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by mimi Tue 1 Jun 2010 - 22:48

I meni se to dešava vrlo vrlo često. Čak zna i predvidjeti naredni korak ili slijed događaja, i moja teorija je da mi svoj život proživljavamo više puta, imajući zadatak da ispravljamo greške napravljene u prethodnim životima ili stanjima ( ne znam kako da to nazovem). Ispričat ću vam priču koja je istinita i koja nema direktnu vezu sa ovom temom, ali takve i slične stvari me prate već godinama, tako da sam u jednom periodu svog života čak i vodila dnevnik svih tih dešavanja. O čemu se radi :
Prije otprilike 30 godina ( tada sam ja imala 17 godina), sanjala sam da moja najmljađa sestra ( mlađa od mene 12 godina), stradava na meni tada vrlo neprihvatljiv način. Dakle, sanjam ja da je rat u mom gradu, i da ja sa svojom sestrom bježim kroz grad, pa negdje možemo pobjeći a negdje bježimo a ne mičemo se sa mjesta. Dakle nekako smo izašli iz grada i trčimo, za nama neka vojska sa puškama, pucaju, galame i po svaku cijenu žele da nas stignu. Mi uspijevamo odmaknuti, ali u jednom momentu kraj puta... nema se kuda a glasovi vojnika sve bliži, provalija iza nas... Moja sestra se posklizne i padne, dugo sam je držala za ruku dok nije iskliznula i pala. Tuga mi je proparala grudi i ja sam se probudila u znoju. Takve gluposti sanjati a biti odgojen u Titovoj državi, za rezultat ima samo zaboraviti. Ali...19 godina poslije toga, u jeku rata u mojoj okolini, sanjam ja isti san ali sada je na kraju puta moja sestra uhvaćena i kao već odrasla djevojka stavljena na mučenje kakvo samo žena može biti stavljena u našim ratovima. Opet se budim, sada već jako uplašena.... Par sati poslije toga moja sestra biva ranjena granatom u centru našega grada... držala sam je za ruku sve dok njen mladi život nije iskliznuo....
Od tada ne želim da sanjam, ali snovi opet dolaze sve čudniji i čudniji. Nemaju proročanski karakter bar za sada ali sa svakim snom mogu ostvariti dobar scenarijski rezultat, samo da imam snage. Možda će mi biti lakše sada kada sam to podijelila sa vama ali nikome ne želim slične snove

mimi
0 stars
0 stars

Broj komentara : 10
Join date : 2010-05-14

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Gost Tue 1 Jun 2010 - 23:17

Ja inace ne vjerujem da snovi imaju veze sa necim sto se jos nije ni dogodilo. Mislim da se takve stvari samo slucajno dese, zato se samo rijetkima i desi, ali ovo je stvarno zanimljiva prica. Poslije ovoga ni ja ne zelim da sanjam.

Gost
Gost


Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Admin Wed 2 Jun 2010 - 0:58

Neznam šta da kažem na ovo...jako potresan događaj...ne bih nikom to poželio...
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 120
Join date : 2010-05-14
Age : 31
Mjesto : Tuzla

https://pticica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ??? Empty Re: Čudne stvari u kojima uhvatite sami sebe ???

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu