NAJVEĆI BALKANSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Zanimljivi sajtovi
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:14

» Da pokažemo malo kreativnosti :)
by Gost Sun 29 Aug 2010 - 13:12

» Jazz ba svima od Onizukae
by marmis12001 Sun 29 Aug 2010 - 10:20

» Koja je vasa naj igra?? ;D
by mido91 Thu 29 Jul 2010 - 0:49

» Pomoc oko skidanja Photoshopa !!
by Annyv16 Sat 10 Jul 2010 - 22:19

» Vitez Tame (The Dark Knight)
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:16

» hocemo li igrati nesto
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:12

» emo pokret
by Gost Sat 10 Jul 2010 - 20:09

» najbolji strip svih vremena
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 12:17

» SP Južna Afrika 2010
by E@gle_Eye Sat 10 Jul 2010 - 11:50

Top posters
Admin (120)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
Annyv16 (99)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
Proserpine (70)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
mido91 (30)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
koreja (26)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
E@gle_Eye (26)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
Rama (18)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
Besim9 (17)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
mimi (10)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 
jordan#23 (9)
Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_lcapNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_voting_barNajjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD I_vote_rcap 

Postani ljubitelj
Baneri




Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 27 dana: Fri 14 May 2010 - 21:51
Statistika
Registrovani članovi 65
Najnoviji član foruma Lepoticaa

Ukupan broj komentara naših članova je 740 in 151 subjects

Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD

Go down

Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD Empty Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD

Komentar by mido91 Sun 16 May 2010 - 23:53

Zašto je Bog dao plavušama 2% mozga više nego konjima?
Da ne bi vrsile nuzdu po ulici.

Zašto plavuša otvara mlijeko u dućanu? - Jer na tetrapaku piše OTVORI OVDJE.

Zašto plavuša ima perja u nosu? - Zato jer je šmrkala koku.

Idu dvije plavuše ulicom i nađu ogledalce. Prva ga uzme i kaže: "Gle, moja slika !!!", a druga joj ga uzme i kaže: "Joj, što si ružna..xD

Ima ih dosta al da cujemo jos koji od vas....
mido91
mido91
0 stars
0 stars

Broj komentara : 30
Join date : 2010-05-14
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD Empty Re: Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD

Komentar by Gost Mon 17 May 2010 - 0:35

Koja je razlika izmedju 7 kokosi i 3 plavuse? 4

Ajd da malo branimo plavuse, pa cemo reci zasto su vicevi o plavusama uvijek kratki. Da bi ih crnke mogle skontat. Smile

Gost
Gost


Na vrh Go down

Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD Empty prva plavusa koja je pisala dnevnik i to kuhinjski dnevnik..xD

Komentar by mido91 Fri 21 May 2010 - 20:26

PLAVUŠIN KUHINJSKI DNEVNIK
Ponedjeljak:

Evo završio se medeni mjesec i smjestili smo se u naš novi dom. Vrlo je zabavno kuhati za Ivana. Danas sam napravila predivan kolač po ovom receptu: ''Umutite 12 jaja odvojeno.'' No, kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam posuditi nekoliko iz susjedstva da bih umutila sva ta jaja. Kolač je ispao super!

Utorak:

Htjeli smo voćnu salatu za večeru. U receptu je pisalo: '' Poslužite bez ičega.'' To sam i uradila. Skinula sam svu odjeću sa sebe. Ali, Ivan je doveo nekog prijatelja na večeru. Nikada nisam vidjela tako začuđena lica kada sam poslužila salatu.

Srijeda:

Odlučila sam danas poslužiti rižu po receptu koji glasi ovako: ''Potrebno je dobro pranje prije stavljanja riže u kipuću vodu.'' Tako sam ugrijala voud, okupala se, pa tek onda stavila rižu da se kuha. Nije mi bilo jasno zašto sve to kada riža nije imala ništa bolji okus.

Četvrtak:

Danas je Ivan tražio salatu. Probala sam novi recept. Glasi ovako: ''Isjeckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate sat vermena prije no što je poslužite.'' Morala sam otrčati skroz do maminog vrta. Posula sam sastojke po listovima salate i čekala tu sat vremena da je pas ne pojede. Ivan je navratio i pitao osjećam li se dobro. Pitam se zašto?

Petak:

Danas sam našla jednostavan recept za kolačiće koji kaže ovako: ''Stavite sve sastojke u zdjelu i dobro izmješajte, i to je to.'' Kada sam to uradila, otišla sam do mamine kuće. Vjerojatno nešto nije u redu s receptom, jer kada sam se vratila kući, smjesa u zdjeli je izgledeala isto.

Subota:

Ivan je danas bio u kupovini i donio je kokoš. Zamolio me da je sredim za nedjelju. Nisam bila sigurna kako se kokoši oblače nedjeljom, ali sam našla jednu preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je preslatko, ali kada ju je Ivan vidio, izišao je iz kuhinje brojeći do deset!

Nedjelja:

Danas su Ivanovi roditelji došli na večeru. Htjela sam da napravim pečenje, ali sve što smo imali u zamrzivaču bio je hamburger. Tako sam ga stavila u rernu i podesila kontrole na pečenje. Mora da nešto nije uredu sa rernom, jer je na kraju pečenja opet ispao hamburger!


mido91: komentar modifikovan dana: Sat 22 May 2010 - 15:29; prepravljeno ukupno 1 puta
mido91
mido91
0 stars
0 stars

Broj komentara : 30
Join date : 2010-05-14
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD Empty posto je plavusa "SKONTALA" da joj ide pisanje dnevnika nastavila je da pise....

Komentar by mido91 Fri 21 May 2010 - 20:28

8. ožujka
Autoškola je priredila zabavu, jer sam položila vozački.
Instruktori su bili stvarno ganuti. Jedan je čak rekao da će darovati misu za mene. Čini mi se da je jedan od njih imao suze u očima, a jedan je rekao da će se radi mene od sreće napiti.
Jako ljubazni dečki, ali nekako mi se čini da moja vozačka nije toliko bitna za toliko pretjerivanja.

12. ožujka
Kupila sam svoj crveni automobil! Na žalost sam ga morala ostaviti u salonu da mi zamjene zadnji blatobran, jer sam ubacila u "rikverc" umjesto u prvu. Nemam prakse... tek jedan tjedan vozim.

14. ožujka
I konačno, moj auto je tu! Bila sam tako zadovoljna da sam se odlučila još malo provozati. Vjerojatno su i drugi imali istu ideju, jer je iza mene odjednom bilo puno automobila. Trubili su kao ludi... vjerojatno je to bila svadbena kolona, pa sam im se i ja pridružila i smanjila brzinu sa 15 na 10 km na sat.
Vjerojatno im se to svidjelo, jer su počeli još jace trubiti.

22. ožujka
Moji susjedi su bas super. Napisali su veliki natpis "PAZI SUSJEDA MANEVRIRA!" i dali su mi najveće parkirno mjesto, a djeci su zabranili da se igraju dok ja ne parkiram.
Pretpostavljam, samo zato kako mi ne bi smetali. Kako su to dobri ljudi.

30. ožujka
Drugi vozači oko mene stalno trube, masu mi i pokazuju nekakve znakove. Mislim da je to vrlo ljubazno, ali je opasno.
Neki tip mi je nešto govorio, ali ga nisam razumjela, jer nisam nasla gumb za otvaranje prozora... umalo sam zgazila pješaka.
Dobro je da sam vozila svojom standardnom brzinom... 15 na sat.

10. travnja
Malo su čudni ti vozači. Ne samo da stalno masu, nego stalno i viču. Nikako da saznam što hoće, jer još uvijek nisam nasla gumb za otvaranje prozora...
Možda mi žele dati nekakve korisne informacije? Mislim da je tako, jer sam čula jednog kada je rekao: "Idi kući, idi!". Nevjerojatno! Kako je znao da upravo vozim kući!? Kad nađem gumb za otvaranje prozora, bit će mi malo jasnije što mi pokušavaju reći...

19. travnja
Noću je grad vrlo slabo osvijetljen. Danas sam prvi put izasla van noću, pa sam morala stalno imati upaljena duga svjetla da bih uopće nešto vidjela.
Izgleda da su se i ostali vozači, koji su vozili u susret, slagali sa mnom, jer su i oni odmah palili duga svjetla. Jedino sto ne razumijem, zašto su i trubili!? Možda da prestraše pa potjeraju pse ili mačke s ceste? Kakvi čudaci!!!

26. travnja
Danas sam imala prometnu nesreću. Ušla sam na kružni tok, a kako je bilo puno automobila (nisam sklona pretjerivanju, ali bilo ih je najmanje četiri), nikako nisam mogla izići. Kružila sam i kružila, tražila mogućnost za izlazak. Od kruženja mi se tako zavrtjelo u glavi da sam udarila u spomenik na sredini kruznog toka.
Stvarno bi morali ograničiti vožnju u kruznom toku na samo jedan automobil!

3. svibnja
Nesreća me drži i drži. Danas sam išla po auto u garažu, a kad sam izlazila na cestu, fulala sam pedalu te pritisnula gas umjesto kočnice. udarila sam prolazeći auto te mu razbila cijelu desnu stranu. To je bila čista slučajnost da sam udarila upravo mog instruktora vožnje.
Dobar čovjek... posve neupitno. Ja sam stalno ponavljala da sam ja kriva, ali on je neprestano ponavljao držeći se za glavu: "Oprosti mi Bože, molim te!.... Oprosti mi Bože, molim te!"
mido91
mido91
0 stars
0 stars

Broj komentara : 30
Join date : 2010-05-14
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD Empty Re: Najjbolji vicevi..Vicevi o plavusama...Plavuse nemojte se ljutiti to su samo vicevi..xD

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu